KONST / Litografier / Färglitografi 12644114
nr 1264 4114
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 313/325. Motivet: 55x60 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:53:13
150 kr
250 kr